Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Comunei Sanpetru Mare, din Judetul Timis, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa contracteze servicii topo-cadastrale generale si asistenta tehnica pentru intocmirea si implementarea amenajamentului pastoral. Alaturat atasam caietul de sarcini cu cerintele impuse de catre autoritatea contractante. Va rugam sa va actualizati pretul produsului de catalog in conformitate cu ceritele impuse prin caietul de sarcini. Va multumim!
- Număr anunț
- DA28379762
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
- Furnizor / câștigător
- TERRA TOP SRL (CUI 22585453)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.000 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.