Atribuită Cumpărare directă

BUCSA CUPLAJ TRANSVERSAL LOCOMOTIVA ELECTRICA

Număr anunț
DA28436129
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
NIKRA IMPEX SRL (CUI 14210126)
Cod CPV
34631000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat