Atribuită
Cumpărare directă
Gelul dezinfectant pentru maini Hygienium detine Aviz biocid Nr. 2854BIO/01/12.24 (eliberat de Ministerul Sanatatii - Comisia Nationala pentru Produse Biocide) si dezvolta un spectru larg de actiune. In conformitate cu standardele: • EN 1500 privind solutiile bactericide (dezinfectant pentru maini) • EN 1276 privind dezinfectarea mainilor Dezinfectantul Hygienium, ce contine 70% alcool etilic, curata si dezinfecteaza mainile, protejand de bacteriile si virusii care cauzeaza infectii nocive pentru organism. Se recomanda folosirea in orice imprejurare. Elimina in cateva secunde germeni, microbi, bacterii, virusi, ciuperci si are ca obiectiv principal sprijinirea in mod adecvat a recomandarilor pentru igiena si dezinfectare. Firma neplatitoare TVA.
- Număr anunț
- DA28466764
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL GIURGIU (CUI 4145853)
- Furnizor / câștigător
- TIF TOUR AND GUIDE SRL (CUI 35266863)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.360 RON
- Valoare atribuită
- 2.360 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.