Atribuită Cumpărare directă

PLASE ANTIINSECTE cu dimensiunea 660X1600 mm 5 buc X 170 lei/PLASE ANTIINSECTE cu dimensiunea 670X880 mm 6 buc X 100 lei/buc PLASE ANTIINSECTE cu dimensiunea 400X400 mm 5 buc X 50 lei/ PLASA ANTIINSECTE cu dimensiunea 600X1200 ; 2 buc X 120 lei/buc = 240 le

Număr anunț
DA28422280
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
MARLENE COM SRL (CUI 17643000)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.940 RON
Valoare atribuită
1.940 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.940 RON

din 1.940 RON estimat