Atribuită
Cumpărare directă
Pentru asigurarea functionalitatii echipamentelor vom asigura urmatoarele servicii de gestionare si asistenta: Reconfigurarea echipamentelor (routere si switch-uri) si serverelor din reteaua de date în functie de: - Modificarile si cerintele impuse de furnizorul de Internet - Cerintele impuse de beneficiar cu privire la extinderea retelei proprii Asigurarea asistentei în monitorizarea traficului de internet-intranet pentru evitarea blocajelor de comunicatii între sedii sau cu exteriorul prin: Monitorizarea traficului intern si a traficului din Internet Asigurarea asistentei pentru securizarea traficului de comunicatii de date între sedii si protejarea contra virusilor a tehnicii de calcul din cadrul institutiei Asigurare de servicii de consultare de specialitate în vederea dezvoltarii ulterioare a retelei de date (pentru achizitia de hardware si software) Serviciile asigurare prin contract sunt: Asigurarea de servicii „on-site” la sediile beneficiarului din Constanta: CN, CV, BAZA, timp de 4 ore/zi, în zilele lucratoare de luni pâna vineri. Serviciu pentru care asiguram o persoana angajata cu contract de munca de 4 ore/zi. Asigurarea de servicii „on-site” la sediul beneficiarului din Galati la cerere. Asigurarea de servicii „on-line” prin: Contact telefonic la numarul 0722-549-222 în intervalul 8:00-16:00, serviciu activ în zilele luni, marti, miercuri, joi, vineri Contact prin fax la numarul 0241-549-821 în intervalul 8:00-16:00, serviciu activ în zilele luni, marti, miercur
- Număr anunț
- DA28400467
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- TETHYS ENERGY SYSTEMS SRL (CUI 27807607)
- Cod CPV
- 72315000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.280 RON
- Valoare atribuită
- 59.280 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.