Atribuită Cumpărare directă

SERVICII SUPORT PENTRU UAT ORAVITA - PRESTATORUL VA EXECUTA SERVICI DE INTRETINERE SI CURATENIE PE DRUMURI , RIGOLE ,PARCURI IMPREUNA CU BENEFICIARI AI LEGII 416 /2001 . TARIFUL LUNAR ESTE DE 8 ORE PE ZI / 5ZILE PE SAPTAMANA , ACTIVITATEA SE VA ESFASURA PE TIMPUL ZILEI . AUTORIZARILE NECESARE DESFASURARII ACTIVITATII REVIN PRESTATORULUI

Număr anunț
DA28309126
Autoritate contractantă
BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA (CUI 3227149)
Furnizor / câștigător
JURJ DORU MIRCEA (CUI 30575582)
Cod CPV
75000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat