Atribuită
Cumpărare directă
Constatare curgere condens din unitatea interna, curatare drena scurgere, inlocuire motor si elice ventilator unitate externa, inlocuire capacitor pornire compresor, spalare aer conditionat unitati externe,verificare presiuni,incarcare freon, prober functionare.
- Număr anunț
- DA28426473
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA -TULCEA (CUI 9802830)
- Furnizor / câștigător
- PERFECT SRL (CUI 6574460)
- Cod CPV
- 50730000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210 RON
- Valoare atribuită
- 1.210 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.