Atribuită
Cumpărare directă
Organizare tabăra de vara pentru copii, cu un număr de maxim 70 de participanți. Cu vârste cuprinse între 6 și 12 ani pentru o perioada de 5 zile , perioada exactă rămâne de stabilit. Organizarea taberei de vacanță pentru copii va cuprinde activități bazate pe ateliere de creație, activități sportive, drumeții și orientare turistică. Totodată tabăra cuprinde într-una dintre zile și distracție pe 2 tobogane gonflabile (o trambulina gonflabila și un loc de joaca). Copiii trebuie sa fie însoțiți de cel puțin un educator/învățător sau un reprezentant al părinților pe toată durata taberei, asta însemnând 4-5 h in fiecare zi. Tabăra cuprinde inclusiv transportul autorizat pe o raza de maxim 50 de km, pentru unele activități care nu se pot desfășura in localitatea in care se organizează tabăra. Pretul pachetului pentru întreaga perioada este de 15.000 Lei 2. Programa pentru tineret Organizarea de competiții sportive și de agrement cuprinzând cupa de fotbal și diverse activități recreative și distractive, incluzând premierea echipelor câștigătoare , asigurarea celor necesare organizării in bune condiții , sonorizare etc. Perioada exactă rămâne de stabilit in colaborare cu autoritățile locale in funcție de solicitările și condițiile impuse de reprezentantul participanților la competiții. Pachetul include organizarea evenimentului in localitatea solicitanților, pe bazele sportive existente și puse la dispoziție de autoritățile locale in condițiile și orarul stabilit de comun acord.
- Număr anunț
- DA28439980
- Autoritate contractantă
- ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
- Furnizor / câștigător
- WALTER PARK 2018 S.R.L. (CUI 39725489)
- Cod CPV
- 55243000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.000 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.