Atribuită Cumpărare directă

Diverse materiale de constructii

Număr anunț
DA28418712
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TIC-PITIC (CUI 29433541)
Furnizor / câștigător
PSI CONS-EXPERT OFFICE ADA S.R.L. (CUI 39539117)
Cod CPV
44191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.703 RON
Valoare atribuită
1.703 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.703 RON

din 1.703 RON estimat