Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE AUTO: Manopera: inlocuit cablaj electric. Materiale: calculator motor - 1 buc; cablaj electric - 1 buc; set mufe - 1 buc; modul electric - 1 buc; cablaj - 1buc .

Număr anunț
DA28482207
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
G&G MOTORS SRL (CUI 22407120)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.725 RON
Valoare atribuită
6.725 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.725 RON

din 6.725 RON estimat