Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatii constand in: revizie - 100 lei, inlocuit placute fata + spate - 150 lei, demontat/montat cutie viteze - 800 lei, inlocuit simeringuri cutie viteze -150 lei. Materiale inlocuite : volanta 1 buc = 1411.76 lei , kit ambreiaj 1 buc = 1075.63 lei , rulment presiune 1 buc = 714.29, set placute frana 1 buc = 235.29 lei, set placute frana 1buc = 184.87 lei, filtru aer 1 buc = 50.42 lei , filtru aer habitaclu 1buc = 54.62 lei, filtru combustibil 1buc = 79.83 lei , filtru ulei 1 buc = 37.82 lei, ulei Castrol Edge 5l = 210.10 lei . Total manopera = 1200 lei. Total materiale = 4054.63 lei
- Număr anunț
- DA28349434
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- G&G MOTORS SRL (CUI 22407120)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.254 RON
- Valoare atribuită
- 5.254 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.