Atribuită Cumpărare directă

INLOCUIRE ACTUATOR VGT + GARNITURI HYDRA CLAMP CONFORM OFERTA NR 010575 / 21.07.2021

Număr anunț
DA28456168
Autoritate contractantă
S.C. GOSPODARIRE MONITORIZARE SI TRANSPORT BRANESTI S.R.L. (CUI 30510397)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43640000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.045 RON
Valoare atribuită
10.045 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.045 RON

din 10.045 RON estimat