Atribuită Cumpărare directă

Comuna Bosorod doreste efectuarea unor lucrari de reparatii la terenul de sport din satul Bosorod. Se vor executa lucrarile mentionate in caietul de sarcini inregistrat cu nr. 1232/28.06.2021 la Primaria Comunei Bosorod.

Număr anunț
DA28431680
Autoritate contractantă
COMUNA BOSOROD (CONSILIUL LOCAL BOSOROD) (CUI 4521338)
Furnizor / câștigător
ANDRA & DANY CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35203199)
Cod CPV
45200000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.415 RON
Valoare atribuită
43.415 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.415 RON

din 43.415 RON estimat