Atribuită Cumpărare directă

Dental Screening Patients 28 haptene 5 ml. cu următoarea configuratie: 1. DM233 amalgam alloying metals (Ag 13.9%, Cu 2.45, Sn 3.5%, Zn 0.2%) 20 petrolatum 2. DM216 ammoniated mercury 1 petrolatum 3. DM217 ammonium tetrachloroplatinate 0.25 petrolatum 4. NA12 balsam of peru (myroxylon pereirae resin) 25 petrolatum 5. DM218 benzoyl peroxide 1 petrolatum 6. DM219 BIS-GMA (bisphenol A-glycidyl methacrylate) 2 petrolatum 7. NA33 bisphenol A epoxy resin 1 petrolatum 8. DM211 1,3-butandiol-dimethacrylate 2 petrolatum 9. PG319 1,4-butandioldimethacrylate (BUDMA) 2 petrolatum 10. NA73 carvone 5 petrolatum 11. AP84 chlorhexidine digluconate 0.5 water 12. NA21 cobalt (II) chloride hexahydrate 1 petrolatum 13. NA24 colophony 20 petrolatum 14. DM225 N,N-dimethyl-p-toluidine 2 petrolatum 15. DM223 diurethane dimethacrylate 2 petrolatum * also present in American Core Series 45 SKU test substance % vehicle 16. DM224 ethyleneglycol dimethacrylate (EGDMA) 2 petrolatum 17. PF133 eugenol 1 petrolatum 18. MC254 gold sodium thiosulfate 0.5 petrolatum 19. PC626 hydroquinone 1 petrolatum 20. NA72 2-hydroxyethyl methacrylate (HEMA) 2 petrolatum 21. NA82 mentha piperita oil (peppermint oil) 2 petrolatum 22. MS377 menthol 1 petrolatum 23. NA49 methyl methacrylate 2 petrolatum 24. ST167 nickel sulfate hexahydrate 5 petrolatum 25. DM226 palladium chloride 1 petrolatum 26. ST170 potassium dichromate 0.5 petrolatum 27. PG330 tetrahydrofurfuryl methacrylate 2 pe

Număr anunț
DA28367147
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
UNIONFARMACEUTICI S.R.L. (CUI 23620486)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat