Atribuită
Cumpărare directă
MASCA DE PROTECTIE CU 3 PLIURI Masca de protectie 3 pliuri (Masca protectie respiratorie individuala) Din material netesut , cu 3 pliuri si intaritura la partea superioara, cu bride de prindere Dimensiune masca 17.5 cm x 9.5 cm Ambalare 50 buc/cutie Standard de executie EN149:2001+A1:2009 Certificat CE Stoc 500 cutii
- Număr anunț
- DA28388656
- Autoritate contractantă
- SC Centrul de Sanatate STB SA (CUI 41886070)
- Furnizor / câștigător
- PERLAGE CERAMICS S.R.L. (CUI 39042877)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.