Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de verificare tehnica a proiectarii pentru OB2 - Construire autobaza ( documentatii obtinere avize, DTAC, PT) la cerintele : A1, A2 - rezistenta si stabilitate; Cc, Ci - verificare la incendiu; B1, D1, E, F - arhitectura; It - instalatii termice; Is - Instalatii sanitare; Ie - instalatii electrice, in cadrul proiectului "Sistem integrat de transport durabil in Municipiul Fetesti", cod SMIS 130544. Serviciile vor fi prestate conform caietului de sarcini atasat. Verificatorul/verificatorii de proiecte va /vor fi atestat/i pe subdomeniile A1, A2 - rezistenta si stabilitate; Cc, Ci - verificare la incendiu; B1, D1, E, F - arhitectura; It - instalatii termice; Is - Instalatii sanitare; Ie - instalatii electrice, conform Ordinului 2264/2018. Verificatorul de proiecte va detine certificat de atestare si legitimatie in termen de valabilitate, documente emise de catre MDRAP, pe care le va prezenta in copie.
- Număr anunț
- DA28484563
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
- Furnizor / câștigător
- ART BALANCE CONCEPT S.R.L. (CUI 44098670)
- Cod CPV
- 71328000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.