Atribuită
Cumpărare directă
Elaborarea strategiilor de produs, distributie si promovare pentru introducerea pe piata a unui nou produs turistic astfel: 1. Organizarea campaniei de lansare a produsului 2. Identificarea pietei tinta 3. Amenajarea spatiului de reprezentare 4. Instruirea personalului 5. Promovarea produsului turistic (materiale publicitare folosite in actiunile publicitare din presa, radio, televiziune, pe Internet) 6. Analiza activitatii si identificarea punctelor slabe 7. Cercetarile de piata
- Număr anunț
- DA28458065
- Autoritate contractantă
- Comuna Pardina (CUI 4508835)
- Furnizor / câștigător
- BIROTIC TRANSLATE SRL (CUI 36307210)
- Cod CPV
- 79342200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.500 RON
- Valoare atribuită
- 71.500 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.