Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de elaborare strategie de dezvoltare locală pentru perioada 2021-2027. Prestarea serviciilor se va face conform cerintelor achizitorului, iar pretul ofertat este orientativ. Pretul final se va stabili in functie de cerintele concrete ale achizitorului privind modul de prestare a serviciilor si de numarul de exemplare solicitat (variantă tipărită tip carte + CD).
- Număr anunț
- DA28342850
- Autoritate contractantă
- COMUNA RUSANESTI (CUI 5139809)
- Furnizor / câștigător
- IDEAS 4 SUCCESSFUL BUSINESS SRL (CUI 34013323)
- Cod CPV
- 73220000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.