Atribuită
Cumpărare directă
Servicii artistice, conform cu oferta, prezenta si sustinerea unui spectacol muzical de către interpreta Laura Bretan cu durata de 90 de minute, incepand cu orele 19:00, în cadrul evenimentului care va avea loc in data de 30 iulie 2021, in incinta Filarmonicii de Stat a Municipiului Arad privind actiunea ”Cultură și Administrație Arădeană - complex de acțiuni cultural-artistice, religioase, științifice, administrative și sportive” în data de 30 iulie 2021.
- Număr anunț
- DA28426946
- Autoritate contractantă
- Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
- Furnizor / câștigător
- BLESSINGS AGENCY S.R.L. (CUI 42583090)
- Cod CPV
- 92312000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.800 RON
- Valoare atribuită
- 12.800 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.