Atribuită Cumpărare directă

• Evaluarea iniţială a beneficiarilor şi elaborarea planurilor de intervenţie: beneficiarii vor fi evaluaţi din punct de vedere psihologic, se vor stabili punctele slabe si obiectivele de atins. • Furnizarea de servicii de intervenție si asistență psihologică a beneficiarilor: vor fi furnizate servicii de consiliere si terapie suportivă; terapii de scurtă durată focalizate pe problema, recuperare si reeducare (individuale si de grup); educatie pentru sănătate, promovarea sănătății si a unui stil de viața sănătos. Servicii aferente lunii august

Număr anunț
DA28488167
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE NEUROMOTORIE "DR.CORNELIU BARSAN' DEZNA (CUI 3861927)
Furnizor / câștigător
Ruxandra Ioana Smadea (CUI 32179746)
Cod CPV
85121270-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.720 RON
Valoare atribuită
2.720 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.720 RON

din 2.720 RON estimat