Atribuită Cumpărare directă

lucrari de reabilitare, renovare conform deviz de lucrari inregistrat sub nr : 956/07.07.2021.

Număr anunț
DA28367576
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA (CUI 21354760)
Furnizor / câștigător
PERSA INDUSTRY MOBCONS S.R.L. (CUI 44358788)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.940 RON
Valoare atribuită
24.940 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.940 RON

din 24.940 RON estimat