Atribuită Cumpărare directă

MONTAJ VIDEOINTERFON CU CONTROL ACCES

Număr anunț
DA28318791
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 LIESTI (CUI 21911225)
Furnizor / câștigător
I.T. DETECTORS & SECURITY LENSES S.R.L. (CUI 38720858)
Cod CPV
35121000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.985 RON
Valoare atribuită
15.985 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.985 RON

din 15.985 RON estimat