Atribuită Cumpărare directă

Servicii artistice pentru beneficiarii cluburilor si centrelor pentru adulti subordonate DGASPC S3, in conformitate cu caietul de sarcini anexat

Număr anunț
DA28315891
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
Furnizor / câștigător
BUGHI DANCE S.R.L. (CUI 44247690)
Cod CPV
92312000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229.840 RON
Valoare atribuită
229.840 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229.840 RON

din 229.840 RON estimat