Atribuită
Cumpărare directă
MATERIALE CONSUMABILE CURATENIE - DETERGENT LICHID PENTRU VASE - FLACON 950 ML - PRET FARA TVA 6.60 LEI - CIF CREMA - 500 ML - PRET FARA TVA - 8 LEI - DETERGENT AUTOMAT 6 KG SAVEX - PRET FARA TVA 42 LEI - HARTIE IGIENICA DIN CELULOZA 100% 2 STR, 60G - PRET FARA TVA 1.19 LEI - LAVETA 40X40 - CULOARE ALBASTRU - PRET FARA TVA- 4 LEI - LAVETA 40X40 - CULOARE ROSU - PRET FARA TVA- 4 LEI - PERIE SPALAT STICLE - PRET FARA TVA - 3.90 LEI - SOLUTIE ARAGAZ TRIUMPH 0.5 L - PRET FARA TVA - 14.20 LEI -PEZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA28463423
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- ALL TRADING CORPORATION SRL (CUI 16985471)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.366 RON
- Valoare atribuită
- 4.366 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.