Atribuită
Cumpărare directă
- 4BUC*8100 RON/BUC - USA DUBLA CU ILUMINAT SI DOUA CANATE (32400 RON) - 5BUC*5100 RON/BUC - USA INTERIOR CU DOUA CANATE (25500 RON) - 2BUC*6800 RON/BUC - USA CU ILUMINAT SI UN CANAT (13600 RON) - 8BUC*3000 RON/BUC - USA INTERIOR CU UN CANAT (24000 RON) - TERMEN EXECUTIE 25.11.2021; - GARANTIE 24 LUNI; - AVANS 35% (33425 RON); - GARANTIE DE BUNA EXECUTIE 10% (9550 RON); - RESTITUIRE GARANTIE: 70% DUPA RECEPTIA LUCRARII (6685 RON), 30% (2865 RON) DUPA FINALIZAREA PERIOADEI DE GARANTIE;
- Număr anunț
- DA28382354
- Autoritate contractantă
- MUZEUL VASILE PARVAN BARLAD (CUI 4446465)
- Furnizor / câștigător
- JARDIANU KEOPS SNC (CUI 4142105)
- Cod CPV
- 44221200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.500 RON
- Valoare atribuită
- 95.500 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.