Atribuită
Cumpărare directă
UAT Negresti Oas doreste achizitionarea de servicii de monitorizare postinchidere depozit de deseuri Negresti Oas, conform procedurilor prevazute in anexa nr. 4 coroborat cu art. 25, alin 3 din HG 349/2005 cu privire la depozitarea deseurilor. Serviciile se vor executa în baza comenzii ferme din partea achizitorului, până la luna Decembrie 2021. Caracteristici şi specificaţii tehnice: prelevarea de probe de apa: Apa pluviala, din santul de garda-anual -1 proba anual; Indicatori analizati Apa pluviala: pH,CCO Cr,Amoniu, Suspensii, Substante extractibile,Reziduu fix, Fosfati, Metale grele ( crom plumb, nichel, cadmiu ) - 1 analiza/an; Prelevare de probe: Apa freatica – 4 foraje existente(semestrial 4 probe); Indicatori analizati apa freatica: Ph,CCOMn,Amoniu, Azotati, Substante extractibile,Conductivitate,Cloruri, sulfati, Metale grele ( crom,plumb, nichel, cadmiu ) - analiza/proba 4 semestrial;Ambalare,transport probe de apa la laboratoare de analiza, obtinere buletine de analiza,interpretarea rezultatelor, actualizarea Registrului de monitorizare - serviciu 1 - Anual; Colectarea de date meteorologice (180 zile,05.07.2021 – 31.12.2021) - serviciu - 1 anual.
- Număr anunț
- DA28411422
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Furnizor / câștigător
- PANAITE SORIN VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 20896950)
- Cod CPV
- 71610000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.777 RON
- Valoare atribuită
- 5.777 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.