Atribuită
Cumpărare directă
Descriere : Pachet scule ce contine urmatoarele: 1. BIDINELE FIR NATURAL (Bidinea dreptunghiulara, 190x85 mm, maner lemn-cf poza din oferta) 6buc X 54.83lei; 2. PENSULE PROFESIONALE DE 38MM (Pensula cu maner PVC 38 mm-cf poza din oferta) 10bucX3.66lei, repere atribuite din oferta transmisa in data de 16.07.2021 pentru anunt ADV1227386.
- Număr anunț
- DA28478174
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
- Furnizor / câștigător
- DECEBAL INTERMED LOGISTIC S.R.L. (CUI 43516740)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 365 RON
- Valoare atribuită
- 365 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.