Atribuită Cumpărare directă

Curatare jgheaburi metalice cu aplpinisti utilitari,strangerea,incarcarea depunerilor rezultate in urma curatarii in saci colectori si evacuare acestora la punctul de colectare deseuri al beneficiarului

Număr anunț
DA28456134
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
ALPIN UTIL TEAM SRL (CUI 23325397)
Cod CPV
45452000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat