Atribuită Cumpărare directă

Serviciil de organizare eveniment în perioada 07-08 August 2021 în satul Poiana Răchițelii - „Festivalul Plăcintelor Pădurenești, Cerbăl 2021”

Număr anunț
DA28450743
Autoritate contractantă
COMUNA CERBAL (PRIMARIA COMUNEI CERBAL) (CUI 4779605)
Furnizor / câștigător
HUNEDOARA ECOLOGICA (CUI 40066551)
Cod CPV
79952000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.250 RON
Valoare atribuită
70.250 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.250 RON

din 70.250 RON estimat