Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la Caminul Cultural Variasu-Mare.Lucrarile constau în : gletuiri=122,00 mp; placare cu rigips=12,00 mp; zugraveli lavabile=235,00 mp. vopsitorii=27,00 mp.

Număr anunț
DA28483501
Autoritate contractantă
COMUNA IRATOSU (CUI 3519534)
Furnizor / câștigător
LUCOR PREMIUM CONSTRUCT SRL (CUI 35058064)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.800 RON
Valoare atribuită
12.800 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.800 RON

din 12.800 RON estimat