Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de finisaje interioare pentru sala Căminul Cultural Variasu-Mare-capela.Lucrările constau din: montat gresie=55,00 mp; gletuiri=70,00 mp,.zugraveli lavabile=125,00 mp.In vedere prezentarii unei oferte conforme cu datele reale din teren, aveti posibilitatea vizitarii amplasamentului.Se va incheia un contract de achizizie publica.

Număr anunț
DA28483125
Autoritate contractantă
COMUNA IRATOSU (CUI 3519534)
Furnizor / câștigător
LUCOR PREMIUM CONSTRUCT SRL (CUI 35058064)
Cod CPV
45262600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat