Atribuită Cumpărare directă

Hartie Xerox A4 34,00 13,50 File plastic 2,00 11,00 capse 3,00 1,50 Agrafe 1,00 1,30 Cartus Brother 8380 1,00 126,05 Cartus HP 404N 2,00 426,00 Plic C5 30,00 0,19 Cartus HP 650 2,00 58,00 Cartus Canon MF426 1,00 126,05 Post it semne 9,00 5,00 Biblioraft 10,00 6,90 Pix Pensan 6,00 1,20 Sfoara 4,00 4,00 Banda scotch 2,00 4,00 Pix cu mecanism 10,00 2,90 Mouse wireless 1,00 42,02 Incarcare toner 1,00 49,00 Marker 4,00 3,50 Dosar incopciat 30,00 0,45 Plic C6 100,00 0,12 Capsator C14 1,00 25,00

Număr anunț
DA28386226
Autoritate contractantă
Comuna Stefan cel Mare (Primaria comunei Stefan cel Mare) (CUI 2612979)
Furnizor / câștigător
GRIF SOFTEK SRL (CUI 29501093)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.042 RON
Valoare atribuită
2.042 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.042 RON

din 2.042 RON estimat