Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser mono Canon MF445DW, dimensiune A4 (Printare ,Copiere, Scanare, Fax), viteza 38ppm, duplex, rezolutie max 600x600dpi,memorie 1GB RAM, alimentare hartie 250 coli, limbaj de printare UFRII,PCL 5c, PCL6, Adobe® PostScript, imprimare de pe USB , Go ogle CloudPrint Ready Impriamre securizata, copiere 38 ppm, pana la 999 copii,marire- micsorare 25-400%, scanare color rezolutie optica 600X600 dpi,enhanced 9600 X 9600 dpi, scanare catre e-mail, PC, USB, retea, cloud,viteza modemfax 33.6Kbps, memorie fax 512 pagini,ADF 50coli, volum de printare max 80000 pagini/luna, ecran LCD tactil 12.7cm ,interfata: USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless802.11b/g/n, Wireless Direct ConnectionGoogle Cloud Print, Apple Air Print, consumabil: CRG057 (3100 pagini),CRG057H (10000 pagini), optional: caseta suplimentara de alimentare cu500 coli CARTUS TONER 057A

Număr anunț
DA28385954
Autoritate contractantă
Comuna Stefan cel Mare (Primaria comunei Stefan cel Mare) (CUI 2612979)
Furnizor / câștigător
GRIF SOFTEK SRL (CUI 29501093)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.949 RON
Valoare atribuită
1.949 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.949 RON

din 1.949 RON estimat