Atribuită Cumpărare directă

Servicii de fotografie profesionala. Timp estimativ de lucru 6 ore. Editare lumina, culoare, crop. Timp de editare: 24 h-Strazi pentru comunitate 2021

Număr anunț
DA28452516
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
Furnizor / câștigător
ANGHEL BROTHERS PRODUCTION SRL (CUI 32174838)
Cod CPV
79961000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
24.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat