Atribuită Cumpărare directă

Motorina 9500 litri si Benzina 3000 litri, pentru perioada august-decembrie.

Număr anunț
DA28483909
Autoritate contractantă
Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
Furnizor / câștigător
ECO CRIS OIL & GAS SRL (CUI 33801633)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.965 RON
Valoare atribuită
61.965 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.965 RON

din 61.965 RON estimat