Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de masa pentru grupul din Albania ( 40 persoane + 2 responsabili ) in perioada 30 iulie - 1 august 2021. Se vor respecta cerintele caietului de sarcini si legislatia in vigoare privind măsurile pentru prevenirea contaminării cu noul coronavirus SARS-CoV -2 .
- Număr anunț
- DA28475137
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE VASLUI (CUI 4359555)
- Furnizor / câștigător
- PARGARU IONUT FLORIN (CUI 23474453)
- Cod CPV
- 55310000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.182 RON
- Valoare atribuită
- 7.182 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.