Atribuită Cumpărare directă

1. Cherestea – 3,63mc Debitata la urmatoarele dimensiuni: 230 buc – 25x200x2m 30 buc – 25x150x2m 30 buc - 40x90x2m 30 buc - 40x90x1,5m 30 buc – 45x140x2m 30 buc – 45x140x1,5 m 2. Surub autoforant 35x50 – 2000 buc 3. Diblu cu percutie 8x80 – 500 buc

Număr anunț
DA28469357
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
LEMN STORE INVEST SRL (CUI 26776375)
Cod CPV
03419100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.552 RON
Valoare atribuită
5.552 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.552 RON

din 5.552 RON estimat