Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia consta in servicii de realizare si transmitere, catre comuna Budesti, judetul Valcea, a materialelor de publicitate (spoturi, album foto, anunturi, filmarea evnimentului) si promotionale personalizate (tricouri, sepci, sacose, bannere, flyere, afise stradale, panouri de publicitate) pentru proiectul ”Festivalul Pestelui in localitatea Budesti”, smis 135103, finantat prin Programul pentru Pescuit si Afaceri Maritime 2014-2020.
- Număr anunț
- DA28318556
- Autoritate contractantă
- Comuna Budesti (CUI 2574085)
- Furnizor / câștigător
- FLY ADVERTISIGN SRL (CUI 30593015)
- Cod CPV
- 79342200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.134 RON
- Valoare atribuită
- 36.134 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.