Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere si curatare spatii verzi (Cosirea mecanică a vegetației, Greblare și adunare resturilor vegetale, Încărcare și transport resturi vegetale) terenuri de fotbal, spatiul din jurul terenurilor de fotbal, suprafata verde din jurul cladirii principale, dig si spatii imprejurimi.

Număr anunț
DA28371620
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Targu Mures – Marosvasarhelyi Varosi Sportklub (CUI 39506110)
Furnizor / câștigător
BOLDIKI&ZSARIKI S.R.L. (CUI 44338845)
Cod CPV
77310000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.562 RON
Valoare atribuită
9.562 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.562 RON

din 9.562 RON estimat