Atribuită Cumpărare directă

MASA METALICA RABATABILA DIMENSIUNE IN PLAN BLAT 2000 x 1000 mm , INALTIME DE LA SOL 1000 mm

Număr anunț
DA28455492
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
STAHLPRES SRL (CUI 31818701)
Cod CPV
39172000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.500 RON
Valoare atribuită
130.500 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.500 RON

din 130.500 RON estimat