Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale conform ADV1227974/19.07.2021 si oferta: 11126446 FURTUN 1/2 30M QUATROFLEX TOP M 60 11140586 SUPORT DE PERETE PT.FURTUN DIN PLASTIC BUC 2 11121812 CARUCIOR DIN PLASTICCU SUPORT BUC 2 11122392 PISTOL STROPIT 58 CU 6 FUNCTII BUC 2 11121464 CUPLA CU STOP 1/2 COMFORT BUC 4 11121472 "RACORD 1"" COMFORT " BUC 2 11121428 PIESA DE REPARAT FURTUNURI 13MM BUC 2
- Număr anunț
- DA28440411
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 714 RON
- Valoare atribuită
- 714 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.