Atribuită Cumpărare directă

Furnizare conform oferta: - Electrod impamantare 2m – 300 buc; - Platbanda otel zincat 40x4mm – 255 kg; - Tabla neagra 2x1000x2000mm – 10 buc.

Număr anunț
DA28386445
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA ILUMINAT PUBLIC (CUI 37832144)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.322 RON
Valoare atribuită
19.322 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.322 RON

din 19.322 RON estimat