Atribuită
Cumpărare directă
10500376 Cablu electric CYY-F 5 x 4 mmp ML 50 10500364 Cablu electric CYY-F 3 x 2,5 mm ML 150 10504323 Doza de legatura, montaj incastrat, 150 x 200 x 60 mm Buc 6 10506194 Doza zidarie Gewiss GW24403, 3 module, montaj incastrat Buc 6 10506185 Rama ornamentala Gewiss Virna96 GW22103, 3 module, alb Buc 6 10506190 Suport rama Gewiss Virna GW24201, 3 module, 116 x 62 mm Buc 6 10706592 Ipsos de modelaj Adeplast IM 99, interior, 20 kg Buc 2 10506164 Priza simpla Gewiss GW20265, 2P+E, max. 4500W, alb Buc 30 10506166 Intrerupator Gewiss GW20571, 1 modul, 45 x 25 mm, alb Buc 6 10506363 Tasta falsa System, Gewiss GW20056, 1M, alb Buc 12 10501177 Tablou distributie aparent Comtec 24 locuri Buc 1 10502220 Disjunctor automat tetrapolar MCB 10kA 80/3N/C Buc 1 10505578 Disjunctor Legrand 419699, 2P, 25A Buc 6 10507671 Copex PVC, D 20 mm, 250N, rola 50 m ML 100 10504693 Plafoniera cu senzor 360o Comtec MF0011-17705,2 x E27, 40W, 30 cm Buc 7 11133076 Bec Led Ecoline A-60 10 W Hepol Buc 20
- Număr anunț
- DA28370008
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI 1581530)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.481 RON
- Valoare atribuită
- 2.481 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.