Atribuită Cumpărare directă

11166952 Conector V 16 x 16" Buc 10 10801234 Teu rapid PE DN63 Buc 1 11166933 Minivana tub 16 cu garnitura GROMMET Buc 15 10801165 Cot rapid PE 90 grade, DN63 Buc 6 10804090 Dop rapid PE DN63 Buc 2

Număr anunț
DA28369511
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI 1581530)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
556 RON
Valoare atribuită
556 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

556 RON

din 556 RON estimat