Atribuită
Cumpărare directă
Bordura B6 50x20x25 cm ciment elis Brand: Elis Pavaje Tip produs: bordura B6 Compozitie:ciment II A-S42.5R, agregate Ø ma x 16 mm, aditiv plastifiant, aditiv anti eflorescenta, apa Dimensiuni: 50x20x25 cm Culoare: gri/ ciment Greutate si consum/m: 52,1 kg/buc; 2 buc/ m Ambalare: 24 buc/palet; aproximativ 1280 kg/palet Absorbtie de apa % din masa/: ≤ 6 ca medie, Clasa 2 marcare B Rezistenta la inghet/dezghet cu saruri de dezghet Kg/m2: ≤ 1.0 ca medie cu nici o valoare individuala > 1.5, Clasa 3, marcare D Rezistenta la uzura ≤18000mm3 /5000mm2, Clasa 4, marcare I Performanta la foc: Clasa A1.
- Număr anunț
- DA28363595
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44114200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.122 RON
- Valoare atribuită
- 2.122 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.