Atribuită
Cumpărare directă
10503748 - Teava de protectie corugata TehnoWorld, D 40 mm, 450N, colac 50 m Teava de la TehnoWorld este un tub realizat din polietilena si prezinta 2 pereti care sunt sudati intre ei prin co-extrudare. Aceasta se utilizeaza pentru a proteja atat cablurile electrice, cat si cablurile de telecomunicatie ingropate. Teava prezinta o rezistenta la comprimare de 450 N. Produsul este de culoare rosie si se comercializeaza sub forma de colac. Are o lungime de 50 m si un diametru exterior de 40 mm. Teava este prevazuta cu manson de conexiune si fir de ghidaj (din P.P. sau P.E.T.). Marcarea este lizibila la intervale de 1 m. Avantaje: peretele interior este neted, facilitand astfel trecerea cablurilor peretele exterior prezinta rezistenta la strivire, fiind corugat teava este confectionata din polietilena de inalta densitate Specificatii tehnice: Tip produs: teava corugata Brand: TehnoWorld Material: polietilena Diametru exterior: 40 mm Diametru interior: 31 mm Lungime: 50 m Culoare: rosu Rezistenta la comprimare: 450 N Temperaturi de utilizare: intre -40°C si +60°C Rezistenta UV: 12 luni de la data de productie inscrisa pe ambalaj
- Număr anunț
- DA28336412
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.084 RON
- Valoare atribuită
- 1.084 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.