Atribuită
Cumpărare directă
Platbanda zincate 4x40(1.256kg/m)-51kg Platbanda de la Obermoser este o folie confectionata din otel zincat la cald si are diverse scopuri de utilizare. Poate fi folosita ca banda pentru impamantare sau ca ambalaj metalic. Produsul are dimensiunile de 4x40 mm. Se comercializeaza sub forma de colac. Greutatea acestuia este de aproximativ 51 kg (1,256kg/m). Avantaje: material rezistent Specificatii tehnice: Tip produs: platbanda zincata Brand: Obermoser Material: otel zincat la cald Dimensiuni: 4x40 mm Greutate colac: 51 kg (1,256kg/m) mai putin
- Număr anunț
- DA28316461
- Autoritate contractantă
- Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 14710000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379 RON
- Valoare atribuită
- 379 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.