Atribuită Cumpărare directă

Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze servicii de administrare personal pentru o perioada de 12 luni, necesare subscrisei pentru gestionarea si raportarea salariatiilor conform prevederilor legale in vigoare.

Număr anunț
DA28335415
Autoritate contractantă
GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
Furnizor / câștigător
NEXUS HRP S.R.L. (CUI 18369729)
Cod CPV
79631000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat