Atribuită Cumpărare directă

Plutitor Apa Uzata: - FAES 10(8) A- 250V- T 50 C-60 Hz 5MT

Număr anunț
DA28309954
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
SECURITY SERVICE INSTALL S.R.L. (CUI 40634295)
Cod CPV
48921000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.185 RON
Valoare atribuită
1.185 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.185 RON

din 1.185 RON estimat