Atribuită
Cumpărare directă
Consultanta cu privire la interpretarea si aplicarea legislatiei achizitiilor publice;2.Consultanta privind elaborarea/actualizarea Strategiei anuale de achizitii publice si a PAAP pentru anul urmator;3. Consultanta privind aplicarea procedurilor de achizitie publica;4.Consultanta privind realizarea achizitiilor directe;5.Consiliere privind utilizarea SEAP;6.Consultanta privind intocmirea dosarelor de achizitie publica;7.Informarea cu privire la modificarile legislative aparute in domeniul achizitiilor publice Pretul contine TVA. Firma este neplatitoare de TVA VA RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda AVIZE CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE
- Număr anunț
- DA28349187
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- STOICA GHE. VIRGIL (CUI 40412302)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.